fbpx

En vogue.

En vogue.

En vogue.

Pisałem – tutaj – o preparatach skutecznie zwalczających koronawirusy od Valeo, ale okazuje się, że na rynku przybywa podobnych specyfików. Ostatnio natknąłem się na takowy od znanego dostawcy środków do pielęgnacji samochodów – Auto Glym.

Ich stoisko podczas niedawnej Auto Nostalgii wyglądało całkiem zachęcająco a mi znajomo, wszak reklamy Auto Glym znam z wieloletniej lektury brytyjskiego miesięcznika „Car”. Po bliższym poznaniu zauważyłem specyfik, który łudząco przypominał produkt francuskiego Valeo.

Walka z wirusami i odkażanie samochodowych wnętrz jest teraz najwyraźniej „en vogue” czyli na czasie, skoro nawet marki kojarzone raczej z woskami do lakieru i odżywkami do skórzanych foteli samochodowych wchodzą ze swoimi propozycjami.

Informowałem, że Valeo uzyskało dla Clim Spray’a certyfikaty potwierdzające skuteczność w zwalczaniu koronawirusów, ale takie same zalety demonstruje teraz „Air con cleaner” Auto Glym więc można już wybierać a cena jest zbliżona, poniżej 50 złotych.

Sam niedawno znowu korzystałem z Clim Spray’a Valeo w nowo zakupionym daily. Preparat jest super łatwy w użyciu, co onegdaj przedstawiałem na specjalnie przygotowanym filmie. Zobaczcie sami, odkażanie przeprowadzić można szybko i we własnym zakresie.

Cieszy mnie obecność marki Auto Glym i mam nadzieję, że wrócimy tu jeszcze do nich w kontekście produktów, z których są najbardziej znani. Rozumiem jednak potrzebę chwili i domyślam się, że wielu z was będzie w pierwszej kolejności odkażaniem a potem dopiero upiększaniem.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *