fbpx

Pandemiczne gdybania.

Pandemiczne gdybania.

Pandemiczne gdybania.

Eksperci oceniają, że aktualna pandemia cofnie rynek motoryzacyjny do roku 1990. Czy to znaczy, że marki premium wrócą do poziomu jakości i produkcji sprzed lat? Czy w nowej rzeczywistości chętniej po fajki na róg pójdziemy z kapcia? Jak to wszystko będzie?

Pewnie wielu zadaje sobie takie pytania, na pewno robimy to pospołu z redaktorem Mariuszem Gzylem, z którym od lat staramy się omawiać takie globalne zagadnienia motoryzacyjne, przy okazji racząc się kolejnymi kieliszkami naszej sympatii do motoryzacji.

Od kilku miesięcy Mariusz prowadzi programy na antenie obywatelskiego medium Halo.Radio i nasze dyskusje, siłą rzeczy, goszczą właśnie tam. Teraz sytuacja się nieco skomplikowała bo przepisy pandemiczne wymusiły pracę zdalną co nam jednak specjalnie nie przeszkadza.

To znaczy, zdalnie pracuję ja, bo Gzyl musi się pojawić przed mikrofonem. Cóż, zapraszam do wysłuchania podcastu, ale ostrzegam, że to prawie dwugodzinny program z minimalną dawką muzyki. Na pocieszenie, nie zabraknie Coldplay czy A-ha. Będzie dobrze.

Link

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *