fbpx

Sucha szosa.

Sucha szosa.

Tydzień po warsztatach szkoleniowych organizowanych przez Interia Drive Cup, odbędą się zajęcia dla innej grupy, tym razem prowadzone pod auspicjami Classic Auto Cup. Podobnie jak w pierwszym przypadku, tutaj również chodzi o doprecyzowanie wiedzy i wyrobienie właściwych odruchów.

Wydawałoby się, że prowadzenie samochodu to sprawa prosta. Cóż, może jak się jedzie do Biedronki a szosa jest sucha. Wraz z pogorszeniem warunków, dołożeniem liczby zakrętów oraz podwyższeniem prędkości, sprawy często wymykają się spod kontroli.

Doskonałym miejscem aby popracować nad poprawą takiej sytuacji jest tor wyścigowy. Przynajmniej dla tych, którzy mają do przebywania na nim stosowne uprawnienia i kwalifikacje. Najczęściej są to też osoby, które zdają sobie sprawę ze swoich braków i pracują nad nimi. Chwała im za to.

CA Cup to już drugie w Polsce przedsięwzięcie, po IDC, które gromadzi spragnionych stosownej nauki adeptów. To właśnie te tzw. Puchary, przybliżają właścicieli usportowionych czterech kółek do coraz lepszego opanowania maszyn. Czego ci nauczą się na wydzielonych torach, potem przeniosą na ulice.

W tym sezonie, w przypadku CA Cup, zajęcia odbywać się będą jak w poniższej tabeli. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *