fbpx

Motorsport się bawi.

Motorsport się bawi.

Motorsport się bawi.

Mamy już za sobą wręczenie prestiżowego tytułu Sportowca Roku i organizowanego z tej okazji Balu Mistrzów Sportu. Nagrodę zgarnął Lewandowskiemu sprzed nosa niepozorny żużlowiec Zmarzlik co znaczy, że silnikowanie wciąż ma się lepiej od biegania.

Żużel to, co prawda, sport na dwóch kółkach, ale serdecznie gratuluję panu Bartoszowi. Wyobrażam sobie ile samozaparcia wymaga prowadzenie treningów na żużlowej nawierzchni. Nie pytam, ile razy pan leżał i miał ochotę rzucić to wszystko w diabły. Wiadomo, że wiele.

Podobnie pewnie czuli się, przynajmniej czasem, zawodnicy pucharu Interia Drive, ale jakoś dobrnęli do końca sezonu 2019 a teraz przyszła okazja do podsumowania ich torowych wyczynów, podania ręki rywalom i przyjęcia zasłużonych gratulacji.

Uroczyste Zakończenie Sezonu 2019 Interia Drive Cup odbędzie się 11 stycznia w Klubie Room 13 na Mazowieckiej 13 w Warszawie. Tam organizatorzy wręczą puchary za sezon w klasach, pucharach markowych i klasyfikacji generalnej.

Będzie też okazja do omówienia nadchodzącego sezonu 2020 i niewykluczone, że w tym terminie dowiemy się o nim więcej, niż by się ktokolwiek mógł spodziewać. Gdyby jednak tak się nie stało, wszyscy uczestnicy będą bawić się na otwartej imprezie do białego rana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *