fbpx

Retro spotkanie w stolicy… Wielkopolski.

Retro spotkanie w stolicy… Wielkopolski.

Retro spotkanie w stolicy… Wielkopolski.

Stęskniliście się już za motoryzacją w najlepszym, targowym wydaniu? W takim razie, pora na podróż do przeszłości! W październiku, od 25 do 27, w Poznaniu targi Retro Motor Show!

Międzynarodowe Targi Poznańskie zawsze były miejscem ekspozycji nowości ze świata motoryzacji – nie tylko krajowej, czy “braterskich” krajów, ale również tej “nieosiągalnej”, zachodniej. Z miłości do klasycznej motoryzacji, zrodził się pomysł utworzenia targów Retro Motor Show.

Targi to wspaniała podróż do czasów naszych dziadków i ojców, w których klasyczna motoryzacja miała swoje początki. Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie warkot starych silników i nieco cofnąć się w czasie by ponownie podziwiać perły motoryzacji w pełnej okrasie!

Retro Motor Show to nie tylko targi samochodowe, ale przede wszystkim wspaniała podróż przez historię motoryzacji. Podczas tego wydarzenia zwiedzający mają możliwość obejrzeć wyjątkowe marki i modele, które niejeden miłośnik motoryzacji chciałby mieć w swoim garażu.

Zapraszamy na największą w Polsce ekspozycję: samochodów zabytkowych i klasycznych, motocykli zabytkowych i youngtimerów. W programie również: pokazy i prezentacje, strefa wozów specjalnych, retro tuning, „Akademia Renowacji”, a także klasyki na sprzedaż.

Informacje na stronie Targów – czyli tutaj.

Zdjęcia: Fotobueno/MTP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *