fbpx

Fotospoty.

Fotospoty.

To już drugi sezon jak spotkania miłośników samochodów przyjmują formę mobilną tzw. fotospotów. Samochody krążą po mieście po wyznaczonej trasie, umówieni fotograficy uwieczniają te chwile, a potem wszyscy siadają do internetu żeby zobaczyć siebie na zdjęciach.

No i dobrze, jakoś sobie trzeba radzić z tematem obostrzeń sanitarnych. Natomiast oczywiste jest, że takie pojeżdżawki to dobra zabawa dla właścicieli samochodów, natomiast nie da się tak przyciągnąć do samochodów kolejnych entuzjastów. Do tego bowiem konieczna jest rozmowa.

W minionych latach spotkania miłośników motoryzacji wyglądały zgoła inaczej. Co prawda samochody były tam w tle, ale przede wszystkim to były rozmowy, śmiechy a na końcu wspólne zdjęcia. Czyli jakby odwrotnie do tego, co mamy teraz.

Fotospoty odbyły się do tej pory w Warszawie (nawet dwa), Radomiu i Poznaniu. O tych wiem, chętnie dowiem się o kolejnych, w innych miastach, wpisujcie, dopisujcie linki do galerii zdjęć z tych spotkań. Uzupełnieniem fotospotów były eliminacje pucharów oraz kilka imprez rajdowych dla klasyków.

Sezon powoli rusza, obostrzenia żegnamy. Nie mogę się doczekać spotkań stacjonarnych, przede wszystkim w imieniu tych, którzy dopiero klasyka planują kupić. Pamiętajcie, potrzebują naszego wsparcia, zarówno na etapie rozważań jak i planowania zakupu. A tego online się nie zrobi.

Najbliższe wydarzenia:

Youngtimer Party, Tor Poznań – 22 maja

I Runda Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność – 22 maja, Częstochowa

I Runda Pucharu Classic Auto i Puchar Legend KronikiRajdów oraz Ogólnopolski Zlot Klasycznej Motoryzacji, Tor Kielce – 29 maja

IX Rajd Po Ziemi Mińskiej – 29 maja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *