fbpx

Unpacking.

Unpacking.

Unpacking.

Jako świeżo upieczony twórca video, zwracam uwagę na panujące trendy. Dostrzegłem też, że powodzeniem cieszy się formuła otwierania czegoś na wizji. A skoro tak, czym prędzej zamówiłem przesyłkę i postanowiłem otworzyć ją na oczach wszystkich.

Nie jest to aż tak proste jak się komu wydaje. W końcu otworzyć coś można tylko raz a gdzie pamiętać, żeby w trakcie powiedzieć coś sensownego? Co prawda, wiele takich filmów jest kompletnie pozbawione treści mówionej, ale to już by było dla mnie za wiele.

Po tym wstępie, zmierzam do sedna, którym jest karta SOS PZMot. Pisałem o niej już – tutaj – i namawiałem do zaopatrzenia się w nią przed sezonem letnich wyjazdów. Zwłaszcza takich dalszych niż dominujące do niedawna fotospoty.

W drodze wszystko może się zdarzyć i wolałbym żebyście jednak byli zabezpieczeni zamiast potem wzywać pomocy na zupełnie obcym terenie bo wiadomo, że kończy się to przeważnie uderzeniem po kieszeni. A tak być wcale nie musi.

W kartę zaopatrzyłem się i ja, żeby dać wam dobry przykład. Podkreślam, bo warto, że zapłaciłem za nią własnymi pieniędzmi, żeby nie było, że ktoś coś komuś dał a ten teraz reklamuje. Kupiłem kartę SOS PZMot bo w nią od lat wierzę, jak i w sens wspierania narodowego klubu kierowców.

Wybrałem wersję za 145 złotych na rok, bo daje ona więcej korzyści niż podstawowy pakiet za złotych 85, w tym holowanie na dystansie aż 75 kilometrów i nocleg w hotelu w razie przedłużającej się naprawy i parking strzeżony dla auta. Już podliczenie tych propozycji przewyższa koszt karty.

Nie jestem wcale pewien czy karta będzie mi potrzebna, ale wczoraj np. złapałem gumę moim Y10 i nie korzystałem z pomocy PZMot tylko dlatego, że do zaprzyjaźnionego warsztatu miałem 5 kilometrów więc poradziłem sobie sam. Gdyby jednak coś takiego, lub poważniejszego, przydarzyło mi się w trasie, lepiej mieć zapasowe rozwiązanie pod ręką bo zapas a komorze silnika nie zawsze będzie się nadawał do wykorzystania.

Na koniec uwaga, wykupiłem kartę z opcją imienną a nie na samochód. To istotna różnica, bo kwota jest ta sama a korzystam z dwóch samochodów. W tej sytuacji, pomoc ze strony operatora Assistance będzie świadczona niezależnie od tego, którym autem będę się poruszać.

Kartę SOS zamówić można – tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *