fbpx

Lajkonika Blikiem.

Lajkonika Blikiem.

Lajkonika Blikiem.

Doszły mnie niepokojące słuchy, że z powodu pandemii nawet krakowskie harce tamtejszego Lajkonika zostały przeniesione do internetu. Czyli, że już jesteśmy w nim obaj. Z tą przewagą, że ja mam po swojej stronie Blika.

Pewnie wielu was zna ten prosty mechanizm bankowy, który umożliwia szybkie płatności niewielkich kwot. Nie zapłacisz tak może za większe zakupy, ale już niewielkie sprawy jak bilety w komunikacji czy comiesięczne wsparcie ulubionego portalu miłośników klasyków już tak.

Prowadzony od kilku miesięcy profil wsparcia portalu Likonic na Patronite obsługuje od niedawna wszystkie dostępne formy płatności. Wiem, że czasem nie chce się wypełniać przelewów a może ktoś postanawia o wsparciu prosto z plaży gdzie ma ciekawsze zadania niż operacje bankowe.

Jak widać, nie zamierzam biernie czekać aż na konto wleje się wasza pomoc. Wręcz przeciwnie, bez oglądania się na nią wdrażam kolejno składane obietnice. Kanał video zapełnił się nowymi filmami, w tym poradami i relacjami z wydarzeń klasycznej motoryzacji.

Otrzymuję coraz więcej życzliwych głosów odnoście tych zmian i cieszę się, że przyjmujecie je ciepło ale i z tolerancją. Ze swojej strony zapewniam, że będę dążył do ciągłej poprawy, ale wszystko to wymaga też waszego wsparcia, na które wciąż liczę.

Ukłony

 

Lajkonik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *