fbpx

Jeszcze jeden?

Jeszcze jeden?

Portale z ogłoszeniami klasyków to nic nowego. Natomiast nie ma zbyt wiele takich platform, które obsłużą swoich czytelników w kwestii samochodu, jednośladu i części do nich a jednocześnie takie ogłoszenie nic nie kosztuje *.

Postanowiłem wypełnić tę lukę, a znaleźli się chętni do zareklamowania swoich usług w obszarze ogłoszeniowym, którzy taki portal gotowi byli nam sfinansować. Cóż, „Car nut hub” nie jest pustym hasłem i naprawdę jesteśmy coraz bliżej zdrowo działających wspólnoty maniaków motoryzacji.

Zewsząd słyszę, że to już zresztą zmierzch naszego hobby. Państwa unijne tylko czekają z ogłoszeniem wprowadzenia zakazu sprzedaży pojazdów z silnikami spalinowymi a nastoletnia córka oświadczyła, że prawo jazdy będzie za dwa lata robić na elektryki. W Niemczech, spokojnie.

Słucham tego wszystkiego z narastającym przejęciem, ale postanowiłem jednak aż tak się tym nie przejmować. Będzie co będzie a żyjemy tu i teraz. Dlatego, jeśli szukacie zmiany w swojej motoryzacji albo zwyczajnie potrzebujecie coś sprzedać lub kupić to zapraszam do wspólnoty Likonic.

Dodanie ogłoszenia nie jest naprawdę trudne. Zakładacie konto a potem wszystko idzie już z górki. Dodam, że można sporządzić ogłoszenie można przygotować też w wersji z tekstem angielskim i sugerowałbym korzystanie bo obcokrajowcy coraz częściej zaglądają na nasz rynek.

Likonic Ads jest do waszej dyspozycji. Korzystajcie i podsyłajcie swoje uwagi. Do każdego ogłoszenia można dodać po 12 zdjęć (po pierwszych uwagach od użytkowników) co mam nadzieję pozwoli wam się artystycznie wyżyć w kwestii prezentacji pojazdów i przedmiotów.

Likonic Ads jest do waszej dyspozycji – tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *