fbpx

Zasada przyjemności.

Zasada przyjemności.

Zasada przyjemności.

Jest wiele powodów do zainteresowania starszą motoryzacją, ale ostatnim z nich powinny być dojazdy w korkach do biura czy innego miejsca świadczenia obowiązku pracy. Po co sobie psuć humor?

Miałem kiedyś pięknego Krokodyla. Trzydrzwiowego z otwieranym dachem, super samochód. Szkopuł w tym, że miałem też wtedy pracę, która wymagała dojazdów do ścisłego centrum Warszawy i powrotów zakorkowanych porach.

Szybko więc okazało się, że Saab nie jest entuzjastą takiej jazdy. Jego skrzynia zaczyna wtedy stękać i zgrzytać, temperatura silnika podchodzi do czerwonej kreski a leciwy już wtrysk paliwa łapie zadyszkę i potrafi szarpnąć silnikiem.

Innymi słowy, mój wspaniały samochód dawał mi do zrozumienia, że zaproponowane przeze mnie warunki współpracy mijają się z jego wymarzonymi planami na emeryturę. Cóż, musieliśmy się niestety rozstać.

Starsze urządzenia wymagają innego nieco podejścia a samochody to i owszem, ale lubią jeździć a nie tłoczyć się na ulicach centrów miast. Tego chcą i to im dajcie a codzienne oranie biegami zostawcie dla konstrukcji młodszych. Zapewniam, że korzyść będzie obopólna.

 

Peugeot 205

Rocznik: 1995

Cena wywoławcza: 6 999PLN

Telefon: 601 220 470

Link

4 komentarzy

Ach jajaj… jak człowieka “szczujesz”.. no piękny..
Gdybym tylko mogł…

Niestety sytuacja się komplikuje.. trace niedlugo garaż.. a całą moją okolicę miasto przerabia na kolejną wielką strefę płatnego parkowania…
Masakra..
Trzeba rozglądać się za hybrydą bo są ulgi…

Garaż ważna sprawa, ale pamiętaj, że można go też wynająć. Podobnie jak miejsce w hali na zimę. Więc, nie upadajmy na duchu. Strefa parkowania cię nie interesuje bo w końcu tam mieszkasz.

No właśnie wynajmowany tracę a nowych ofert jak na lekarstwo lub za daleko..

Strefa dotyczy bo dla mieszkańców zwolnienia nie przewidziano a ulgi są symboliczne..

Przyjdzie jeździć hulajnogą elektryczną 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *