fbpx

Zamiast Lexusa?

Zamiast Lexusa?

Zamiast Lexusa?

Nie jestem ślepy i widzę przecież, że Iga Świątek ma Lexusa za sponsora, ale być może po wypełnieniu wszystkich związanych z tym obowiązków miałaby ochotę powspominać swoje triumfalne chwile na paryskich kortach. Wtedy lepszy wydaje się ten Peugeot.

Tenisowy świat od lat stanowił dla producentów samochodów kuszący obszar, ale część z nich zadowalała się kontraktami reklamowymi z gwiazdami tego sportu lub najwyżej edycjami specjalnymi niektórych modeli w nawiązaniu do nazwisk owych gwiazd – tutaj.

Peugeot tymczasem wziął sobie sprawę bardziej do serca i opracował, niezbyt trzeba przyznać oryginalny, pomysł edycji swoich modeli z tenisowym oznaczeniem domowego turnieju wielkoszlemowego: Roland Garros. Stąd i ten 306.

Po prawdzie ten trick dość się marce udał. Dla serii „RG” opracowano elegancką kolorystykę z piękną zielenią karoserii i kratką tapicerki. Inna sprawa, że w tych wersjach oferowano jedne z najbardziej udanych modeli marki: 205 i 306, co też sporo sprawie pomogło.

I dobrze się składa, że jeden z tych samochodów przebił się do oferty ogłoszeniowej i panna Iga może teraz lekką ręką sobie na taki pozwolić bo umówmy się, że z kilku milionów wygranych Euro, po zakupie tego 306 pozostanie jej na koncie wciąż… kilka milionów Euro.

 

Peugeot 306 Cabrio Roland Garros

Rocznik: 1995                                   

Cena wywoławcza: 7 900PLN

Telefon: 883 274 450

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *