fbpx

Wynalazek.

Wynalazek.

Wynalazek.

To z pewnością kandydat do tytułu „Hitu Miesiąca”. Tempry z silnikiem większym niż 1.6 u nas się nie widuje. Do tego digitalowe zegary, w końcu jak jest moc to niech to będzie widać. Na koniec automatyczna skrzynia. Nie do wiary.

Tempra nie jest u nas najbardziej pożądanym modelem Fiata, że już nie wspomnę o marce, która wielu kojarzy się z przaśnością realiów Polmozbytu i panującymi tam standardami obsługi klientów. Co tu dużo mówić, mało kto chce do tego wracać.

Tak jednak nie musi być i może niech do nas w końcu dotrze, że era Polmozbytu minęła gdzieś z początkiem lat 90. więc wydaje się, że odstęp trzydziestu lat powinien nam wystarczyć do zapomnienia i wybaczenia.

Polacy to jednak naród o mentalności słonia. Zadry pamiętają po wsze czasy i najlepiej wiedzieli o tym dotąd Niemcy (za wrzesień 1939 i Powstanie w Warszawie) a teraz przekonują się ich kumple z grupy państw Osi – Włosi.

Być może jednak ktoś z was będzie skłonny wznieść się nad te podziały a wtedy czeka go wycieczka w techno raj serwowany przez Temprę. Warto przynajmniej spróbować chociaż przy proponowanej cenie nie wydaje mi się aby zastanawianie powinno trwać długo.

 

Fiat Tempra 2.0 i.e.

Rocznik: 1992

Cena wywoławcza: 4 000PLN

Telefon: 660 681 557

Link

4 komentarzy

No i ogłoszenie już nieaktywne..
Digital + 2.0… sam bym brał..
zresztą ostatnio wspominałem tylko Tipo..

Krótko była w ogłoszeniach. Kojarzę ją od kilku lat bo nawet sam czyniłem podchody, ale wtedy nie była na sprzedaż.

Bo jej nie mogłem znaleźć ;). A serio, nie da się tej małej zarazy Y10 łatwo czymś zastąpić. Ciągle myślę o Peugeocie, wiesz którym…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *