fbpx

Wbrew pozorom.

Wbrew pozorom.

Wydawało by się, że znalezienie ładnego VW Polo nie powinno nastręczać kłopotów, ale to tylko pozory. W rzeczywistości małe Volkswageny stanowią rzadkość wśród ofert, o ile szuka się naprawdę zadbanego.

Archiwum Likonic wydaje się potwierdzać to spostrzeżenie, bo wśród opublikowanych w ciągu minionych dwóch lat wpisów, znalazłem tylko jeden odnoszący się do Polo – tutaj. Co prawda auto zarejestrowano na żółte tablice, ale nie wydaje mi się żeby to wystarczało do uzasadnienia tamtej ceny. Na szczęście w tym przypadku sprawy mają się inaczej, co nie znaczy, że jest tanio.

Trzeba zdawać sobie sprawę, że Polo to bardzo spartański pojazd i tylko prawdziwi miłośnicy braku wyposażenia powinni kierować ku niemu swoje kroki. Odradzałbym też kupowanie Polo osobie nadmiernie przywiązanej do tzw. jakości plastików, pojęcia szumnie zataczającego kręgi wśród znawców nie plastikowych plastików.

No właśnie, powiedzmy to wprost, plastik to plastik, niezależnie od stopnia przetworzenia i zmiękczenia a nawet gumowania czy flokowania. Więc dajmy sobie spokój z tym wybrzydzaniem, wszak połowa sprzętów nas otaczających jest z tego czegoś wykonana i nie widzę powodu żeby robić o nie tyle hałasu.

Volkswagen Polo 1.0

Rocznik: 1993                   

Cena wywoławcza: 7 999PLN

Kontakt: 782 428 500

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *