fbpx

SW.

SW.

W przypadku tego, ale też kilku innych modeli, literki SW dodawano specjalnie z myślą o wersji nadwozia kombi więc niech was to oznaczenie zawarte w tytule ogłoszenia nie zmyli. Tu jest po prostu Tempra sedan.

Nie rozpieszczałem was ostatnio cenowo, z reguły samochody kosztowały powyżej 30 tysięcy złotych. Pomyślałem więc, że pora na coś ciekawego, ale za mniej. Sęk w tym, że wśród tanich propozycji coraz mniej jest godnych polecenia. Poszukiwania zatem trwały.

Cierpliwość popłaca i pojawiła się np. ta Tempra, a w ofertach jest jeszcze tylko jedna, biała, którą widuję w ogłoszeniach od ponad dwóch lat i niezmiennie mi się podoba – tutaj. Inna sprawa, że wcześniej kosztowała 5 tysięcy a teraz prawie 8 i to chyba wielu hamuje przed zakupem.

Cóż, zobaczymy czy wciąż działa magia niskich cen, ale niespełna 4 tysiące za wciąż ładną temperówkę wydaje mi się już bardziej sensowną propozycją. Orzeknijcie sami. Uwaga, ze zdjęciami ubogo więc wskazana dłuższa konsultacja telefoniczna ze sprzedającym.

 

Fiat Tempra 1.6

Rocznik: 1994

Cena wywoławcza: 3 999PLN

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *