fbpx

Pora na życzliwość.

Pora na życzliwość.

Pora na życzliwość.

Jak dotąd, w całej medialnej komunikacji na temat pandemii, dominują strach i izolacjonizm. Telewizor straszy liczbami, ludzie w sklepie fukają na siebie zza masek, znajomi odsuwają się od siebie, podobnie z rodzinami.

Jak jednak pokazuje przykład Szwecji, wcale nie musi tak być. Można nadal normalnie funkcjonować bez idiotycznych nakazów rodem z pokojów Prezesa Rady Ministrów. Można też trzymać się rozsądku, w przeciwieństwie do obłąkania, które zauważam w gabinecie Prezesa.

Wiem, to trudne żeby się przemóc, wyłączyć tv i włączyć myślenie. Wierzcie mi jednak, że warto a posunę się nawet do posłużenia konkretnym przykładem. Otóż ogólna histeria tak mocno dopada niektórych, że zamierzają rozstawać się ze swoimi klasykami w całkiem niskich cenach.

Wiadomo, czasy niepewne, nie ma co do gara włożyć. Lepiej mieć w garści gotówkę niż przedmiot. Cóż, wielu uznałoby taki tok myślenia za śmieszny. W niepewnych czasach pieniądz traci wartość a zyskuje go to, na co można go sensownie zamienić.

Przykładem takiej zamiany niech będzie to BMW. Zapewne śledzicie rynek i takie wydarzenia jak nowe takie BMW z Komfort Trans więc wiecie jakie tam wchodzą w grę liczby. Jakie by jednak nie wchodziły, poniżej 10k za takie cacko to naprawdę jest okazja.

Na obecną sytuację spójrzmy zatem życzliwie. Nie zadawajmy pytania: „ile jeszcze pożyję?” tylko skupmy się na tym jaki wspaniały prezent niesie nam panika związana z pandemią. Wtedy okaże się, że na wszystko spojrzymy bez lęku. Zza kierownicy tego BMW na pewno będzie łatwiej.

BMW 730

Rocznik: 1995

Cena: 9 900PLN

Kontakt: 788 056 338

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *