fbpx

Plaskacz.

Plaskacz.

Plaskacz.

Honda to marka, która kiedyś słynęła z doskonałej inżynierii. Na warunki europejskie można ich było porównywać do Saaba czy Citroena. Pracowali tam ludzie obsesyjnie zainteresowani techniczną doskonałością.

Od tamtej pory wiele uległo zmianie, czego najlepszym wyrazem niech będzie przebieg kariery modelu Civic. Od skromnego wozidełka dla starszych państwa i studentów, ten model ewoluował i dzisiejszy Civic to auto rozmiarów małego centrum handlowego, z takową estetyką włącznie.

Gdzie podziała się ta przestronna kabina w płaskim jak naleśnik samochodzie? Aby sprawdzić poziom oleju w takiej Hondzie, najlepiej paść przed nią na kolana. Dzisiaj nie ma takiej konieczności. No i ta szerokość, ze wszystkich wymiarów. Czuje się, że stary Civic nie da się łatwo wytrącić z równowagi na drodze.

Mało jest egzemplarzy tej Hondy, które mają ładne wnętrza i blachę w stanie znośnym. Niebieski samochód wygląda naprawdę apetycznie i jeśli tylko to, co na zdjęciach, odpowiada rzeczywistości, na pewno warto zbadać sprawę dogłębnie.


Honda Civic

Rocznik: 1990

Cena: 9 800PLN

Kontakt: 695 194 119

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *