fbpx

Odmrażanie.

Odmrażanie.

Odmrażanie.

Pierwsze promienie słońca nie zrobiły na pandemii większego wrażenia, ale drugie już tak. Powoli odchodzimy od narzuconych ograniczeń i kierujemy nasze myśli ku… klasycznej motoryzacji. A tu nie brakuje powodów do zachwytu.

Zachwyt to jedno a zakupy co innego. Dlatego istnieją takie miejsca jak Ardor gdzie zrealizować można wszystko: przyjechać, pooglądać, pogadać, zalicytować i kupić. Oczywiście, z licytacją to jest tak, że nie wystarczy wziąć w niej udział aby wygrać, ale już sama przygoda też się liczy.

Domy aukcyjne działają przez okrągły rok i nic nie przerywa poszukiwań dzieł sztuki. Czy to tych spod pędzla malarza, dłuta rzeźbiarza, ale również z fabrycznej taśmy. Dlatego Ardor powoli przygotowuje zestaw wiosennych niespodzianek a jedną z nich jest to Audi 80.

To okres kiedy ta marka prawdziwie się kształtowała. To wtedy przyszły czyste linie nadwozia i rosła precyzja montażu oraz elegancja wykończenia zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Co nie znaczy, że każdy zauważy natychmiast pokrewieństwo tego auta z aktualną ofertą marki.

Cóż, przez lata coś poszło w inną stronę. Wypracowane wartości skierowano trochę na bok a ich miejsce zajął blichtr i agresywna stylizacja. Taki trochę model rosyjski, ale Audi nie jest w nim osamotnione. Tą drogą poszło też BMW i np. Bentley.

Cieszmy się zatem, że wciąż udaje się znaleźć egzemplarze z czasów świetności, które na dodatek wspaniale się zachowały. Wiadomo, marka zobowiązuje a taki dom aukcyjny, jak Ardor, nie może sobie pozwolić na proponowanie klientom byle czego.  

Audi 80 B2

Rocznik: 1986

Cena wywoławcza: 12 000PLN

Kontakt: 661 561 561

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *