fbpx

Nie rób sam.

Nie rób sam.

Nie rób sam.

Ponawiam mój powtarzany od lat apel: nie kupuj złomu tylko najlepszy egzemplarz na jaki cię stać, niekoniecznie wymarzonego modelu. A teraz dodaję: jeśli cię stać, nie rób sam tylko kup taki, przy którym inni się już namęczyli.

Ten Defender to świetny przykład wdrożenia dobrej filozofii a zarazem samochód przygotowany w całości w polskiej firmie, co należy pochwalić i podkreślić. Mało tego, gdyby akurat ten nie przypadł wam z jakiegoś powodu do gustu, zapewne można z nimi omówić inną realizację.

Def to Def i wszyscy wiedzą, że jedzie topornie, ale w pewnych warunkach nie ma sobie równych. Poza tym owo topornie to też kwestia podejścia. Jak na połączenie kozicy z traktorem i ratrakiem to i tak wszystko wygląda niezwykle cywilizowanie.

Firma Landserwis dodatkowo poprawiła Land Rovera w newralgicznych obszarach i na przykład zadbała o lepsze od fabrycznego wyciszenie. Co ważne, wszystko tutaj zostało przejrzane i wymienione na nowe gdzie trzeba bo ten samochód pochodzi z 2010 roku.

Wszystko co chcielibyście wiedzieć na jego temat znajdziecie – tutaj – a ja mogę tylko powtórzyć swój apel z tego względu, że chciałbym abyście mogli od razu cieszyć się swoim Lajkonikiem zamiast przez następne lata wycierać się po fachowcach i warsztatach. Smacznego.

 

Land Rover Defender

Rocznik: 2010                   

Cena wywoławcza: 162 000PLN

Telefon: 502 645 655

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *