fbpx

Na przekór.

Na przekór.

Są tacy, którym ostatnio pomogłem rozwikłać kilka motoryzacyjnych węzłów gordyjskich za co próbują się rewanżować namawianiem mnie do zakupu kolejnego BXa. Niedoczekanie wasze, a jeżeli już to nie te diesle z klimatyzacją tylko raczej ten.

Do tego modelu Citroena mam wyjątkową słabość, ale to nie znaczy, że każdy jeden mi się podoba. Wręcz przeciwnie. Wiem co w nich lubię i gdyby doszło do finalizacji takiej drogi to byłbym bardzo, ale to bardzo wybredny.

Przy czym u mnie wybredny nie znaczy łasy na kolejne elementy wyposażenia. Chociażby dlatego, że miałem już samochód pierwszej generacji w specyfikacji „Leader” a kto zna to wie, że bardziej ubogo już się raczej nie da.

Cóż, tamten pojazd padł ofiarą moich niezbyt przemyślanych ruchów tzw. biznesowych. Więcej tego błędu popełnić nie zamierzam więc i zagrożenie dla kolejnego BXa niewielkie. Pytanie tylko, jaki on miałby być?

Oto i odpowiedź, wystarczyłby taki właśnie z prostym silnikiem 1.4, ale równą karoserią i kompletny w dodatki z fabrycznych półek, jak chociażby kołpaki bo te, które na nim widzicie to jak najbardziej oryginalny produkt Citroena.

 

Citroen BX 1.4

Rocznik: 1990                   

Cena wywoławcza: 9 600PLN

Telefon: 507 684 770

Link

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *