fbpx

Daily idealne.

Daily idealne.

Daily idealne.

Na pierwszy rzut oka widać, że tytuł nie może nieść nawet ziarna prawdy, ale to jest właśnie największa tajemnica Range Rover’a Classic. Ten samochód świetnie służy w każdych warunkach i o każdej porze.

Wiem co mówię, trochę takim pojeździłem. Autostradowa trasa, proszę bardzo. Korki i parkowanie w mieście, z przyjemnością. Wyjazd po zakupy, niech będzie. Pokonanie naprawdę trudnego terenu aby dojechać do odludnego miejsca biwakowego, ależ tak.

Classic jest bardzo poręcznym i wygodnym samochodem. Jest stosunkowo lekki dzięki aluminiowym panelom poszycia a przy tym prosty w konstrukcji. Jedyne co to lubi korodować i to w każdym możliwym miejscu. Możecie nie sprawdzać, gdzieś na pewno trzeba go będzie spawać.

Range Rover to także mechanicznie auto jak z klocków. Konstrukcja silnika pochodzi z USA więc o niego raczej nie trzeba się martwić. Z kolei napędy i zawieszenie to kwestia porządnego przejrzenia i stałej konserwacji. Naprawdę niekoniecznie uciążliwej.

W tym przypadku koszty tankowania mamy z głowy dzięki instalacji LPG, sprawdza się świetnie z tym silnikiem. Mamy więc auto nietuzinkowe, wszechstronne i na dodatek ekonomiczne w eksploatacji. Przede wszystkim jednak takie, które równie dobrze czuje się w błocie i pod operą.

 

Range Rover Classic

Rocznik: 1986

Cena wywoławcza: 24 500PLN

Telefon: 669 296 794

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *