fbpx

Z Warszawy do…

Z Warszawy do…

Z Warszawy do…

Pamiętacie losy białego kombi BMW e34 z silnikiem 1.8? Sprzedawało się długo w Warszawie, zanim ówczesny właściciel nie pojechał nim na Śląsk. Pozostawił auto w tamtejszym Komfort-Trans, wrócił innym, a BMW ze Zdzieszowic pojechało do… Warszawy.

Niezbadane są zatem ścieżki, po których błądzą umysły kupujących. Niby się podoba, niby niedaleko (na pewno bliżej w obrębie miasta niż na Śląsk), a jednak coś sprawia, że się po samochód nie wybieramy.

Czy to fakt, że wstyd kupić coś ciekawego tak blisko? Czy mamy w sobie dawkę męczennika, która każe nam szukać szczęścia gdzieś dalej, gdzie indziej? A może cuda czyni magia i renoma sprzedającego?

Nie wiem, jak wy, ale ja, ze względów czysto wydawniczych, kieruję się w wyszukiwaniach, estetyką prezentacji pojazdu. Zwyczajnie, zależy mi, żeby auto wam się podobało i żeby było ozdobą tutejszego portalu.

Trzeba zaś przyznać, że Tomek, właściciel Komfort-Trans, bardzo dba o ten aspekt. A skoro tak, wypada ufać, że z podobną atencją podchodzi do kwestii dokumentacji i wreszcie, stanu technicznego oferowanych pojazdów.

Tak jest i w tym przypadku. Zwracam tylko uwagę, chociaż wiem, że tablice rejestracyjne, chociaż mogą być, równie dobrze, z innego miasta (w końcu sam jeszcze nie przerejestrowałem Autobianchi – skąd to lenistwo?), wskazują na stołeczne pochodzenie „Piątki”.   

Renault 5

Rocznik: 1983

Cena: 25 000PLN

Kontakt: 509 087 557

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *