fbpx

Z klocków.

Z klocków.

Zaletą samochodów terenowych jest to, że po pewnym czasie można je łatwo rozebrać, oczyścić, naprawić i poskładać z powrotem. Po takiej operacji, ma się pojazd jak nowy, na kolejne lata używania.

Tak było w przypadku tego Range’a. Doskonale znam ten pojazd, sam pilnowałem w nim uszycia tapicerki ze skóry z palety Maserati. Potem odjechał do Poznania i tam przeszedł kompleksową renowację (warto obejrzeć zdjęcia z jej etapów) a teraz Classic jest na sprzedaż.

To dość częsty przypadek kiedy bierzemy się za tzw. projekt, zamiast kupić samochód już gotowy do jazdy. W projektach, do roboty może być wszystko i to wszystko z reguły kosztuje krocie. Nie byłbym zdziwiony, gdyby w tym przypadku tak było.

Pozostaje kwestia owych „kroci”. Jeżeli tutaj żądana kwota stanowi zwrot poniesionych kosztów to uważam, ze udało się projekt Range Rover Classic przeprowadzić bardzo ekonomicznie i w takim wypadku wielkie brawa dla właściciela.

Tak, niech nikogo nie dziwi, że rozebranie samochodu, naprawa elementów i złożenie wszystkiego będzie tyle kosztowało. Tyle, lub więcej. I to tylko dlatego, że to właśnie terenówka. W normalnym samochodzie, wszystko, z reguły, wychodzi drożej.

 

Range Rover Classic

Rocznik: 1993

Cena wywoławcza: 85 000PLN

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *