fbpx

Sinusoida.

Sinusoida.

Obserwacja zachowania tzw. rynku to bardzo pouczająca sprawa. Wychodzi wtedy jak różnie zmieniają się obiekty westchnień miłośników i inwestorów oraz które z modeli znajdują się na wznoszącej, a które wręcz przeciwnie.

Do niedawna Krokodyl wydawał się praktycznie nietykalny. Było wystarczająco wielu, którym się podobał a podaż też nie była nadzwyczaj szczodra. Wiadomo, że o zdrowego Saab 900 też nie jest tak całkiem znowu łatwo. Mechanicznie są w porządku, ale korozja daje im się z biegiem czasu we znaki.

Zakładam, że część marzycieli na własnej skórze już przekonała się jak to jest z pordzewiałym marzeniem, do którego z czasem jest coraz mniej części zamiennych. Sito rzeczywistości bezlitośnie odsiewa kolejnych kandydatów aż pozostaje ich już tylko garstka.

Jakież zatem dla owej garstki szczęście, że z poziomu dwudziestu kilku tysięcy, Krokodyl cenowo wypłaszczył na poziomie około dziesięciu tysięcy złotych. Nic, tylko brać, robić i się cieszyć tym, o czym przez lata tylko mówiliśmy. Zachęcam.

 

Saab 900 2.0-16v

Rocznik: 1990

Cena wywoławcza: 10 000PLN

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *