fbpx

Pojawia się i znika.

Pojawia się i znika.

Tego 305 wypatrzyłem rok temu, ale potem mi gdzieś znikł. Posmutniałem bo samochód był w niespotykanie dobrym stanie i oferowany w atrakcyjnej cenie. Dlatego bardzo się ucieszyłem gdy po zimie znowu się pojawił.

Nie 505 ani 405 tylko właśnie 305 jest moim zdaniem wymarzonym następcą 504. Może nie ze względu na gabaryty bo właśnie one stawiają go w wadze poniżej tych limuzyn, ale dorównuje 504 elegancją i czystością linii. Nawet jeżeli nie jest ona aż tak pomysłowa jak w aucie ze złamanym tyłem.

Cóż z tego skoro ten model nie cieszy się u nas powodzeniem a sytuację dodatkowo psuje opinia o słabej dostępności części. Pewnie prawdziwa w przypadku niektórych elementów, ale na Boga, to w końcu wielkoseryjny samochód francuski średniej klasy więc dawcy narządów leżą jeszcze w stosach.

Najbardziej w tym egzemplarzu zachwyca mnie jego stan i naprawdę byłbym skłonny na zamiany z dopłatami gdyby tylko właściciel był skłonny takowe rozważyć, w co wątpię. Brak tam w ofercie porównywalnego lajkonika więc ten pewnie trafił się przypadkiem.

 

Peugeot 305

Rocznik: 1980

Cena wywoławcza: 10 800PLN

Telefon: 603 097 396

Link

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *