fbpx

Perwersja.

Perwersja.

Perwersja.

W telewizji śniadaniowej widziałem dzisiaj wywiad z Polką, która mieszka w Japonii i jest tam utytułowaną zawodniczką japońskich szachów. Japońskich szachów, to nie pomyłka. Tacy właśnie są Japończycy, ale niektórym z naszych idzie nie gorzej jak widzę.

Supra to zawsze jest samochód godny zainteresowania, ale wiecie jak jest z zakupami starszych aut sportowych., że najczęściej do sportowej jazdy to wymagany jest remont blacharski i mechaniczny. Inaczej, sportowe ambicje mogą zakończyć się na pierwszym zakręcie lub prostej.

Cóż, taka rzeczywistość. Po prostu samochody o wyższych osiągach starzeją się szybciej. Podobnie jest np. ze sportowcami. Wystarczy rzut oka na Kamila Grosickiego, któremu przy okazji przesyłam serdeczne życzenia urodzinowe. Spóźnione, ale szczere. Tak jak jego serce do gry.

Wracając do aut, podwyższone osiągi to większe zużycie elementów, w tym silnika i przeniesienia napędu. Właśnie dlatego Beczka diesel pyrka po milion kilometrów a Supra Turbo wymaga remontu już po połowie tego dystansu, jeśli nie wcześniej.

Zachwyca mnie opis samochodu przygotowany przez sprzedającego. Czuje się, podobnie jak u wspomnianego Grosika, że człowiek ma serce do tych maszyn a wykonana praca nosi znamiona pasji a nie tylko zwykłego rzemieślnictwa.

 

Toyota Supra Turbo

Rocznik: 1990

Cena wywoławcza: 66 000PLN

Telefon: 662 772 490

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *