fbpx

Nabijaj się z Garbusa.

Nabijaj się z Garbusa.

Nabijaj się z Garbusa.

Mówią, z politowaniem, że Maluch zmotoryzował Polskę. Na świecie nie było lepiej. Do poprawy mobilności ludzkich mas, walnie przyczyniły się pojazdy takie jak Garbus i Corolla.

Cóż nam bowiem jest potrzebne do jazdy? Niewiele. Przede wszystkim, niezawodność. Wszak mobilność to synonim możliwości jazdy wszędzie i o każdej porze. No dobra, Maluch nie był w tym asem, ale i tak dawał radę.

Po drugie, miło by było mieć trochę miejsca. Dla siebie i gości. Powiedzmy, niech do takiego samochodu wejdą cztery osoby. I nie, nie musi to być od razu sedan, w końcu to nasze prywatne wozidełko, a nie taksówka. Maluch mieścił, na wcisk, znacznie powyżej tych oczekiwań.

Niech by tam było ogrzewanie, w końcu nie tylko latem będziemy śmigać. Rozsądnym wydaje się tedy silnik benzynowy, oby nie za duży. W tej kategorii, szanse miała tylko Toyota. Oba pozostałe powietrzaki, prędzej chłodziły, niż grzały.

Niech ma styl. Ho, ho, czy to nie za wiele? A jednak, Garbus i Maluch to auta kochane za swój urok. Czy da się to powiedzieć o japońskim samochodzie? W Japonii, może, tak. Reszta świata pozostała, na ten aspekt, obojętna.

Toyota Corolla

Rocznik: 1977

Cena: 29 700PLN

Kontakt: 504 387 296

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *