fbpx

Na pohybel.

Na pohybel.

Rok 2020 chyli się ku końcowi i nie znam osoby, która otwarcie przyznaje, że będzie za nim jakoś specjalnie tęsknić. Z pewnych względów podzielam w dużej mierze to odczucie co nie znaczy, że nie pozwolę mu odejść z klasą.

Jak zatem mówi popularne powiedzenie? Bez Gwiazdy nie ma jazdy. I coś w tym naprawdę jest. Jak i w powiedzeniu, że wszystkie drużyny przyjeżdżają aby walczyć o piłkarski puchar świata a na koniec wygrywają Niemcy. O co w tym chodzi?

Wystarczy spojrzeć na W111 i już widać, że samochód nie jest adresowany do pospolitego odbiorcy. Co zaś ważne, ta cecha pozostaje z autem już do końca co daje mu wieczystą gwarancję statusu udzielanego właścicielowi, ale też określonego kosztu serwisów.

To oczywiście prawda, że Mercedesy są świetne, ale poziom owej świetności jest wprost proporcjonalny do sum przeznaczonych na obsługę. I może właśnie dlatego widzi się tak wiele aut z gwiazdą na masce w całkiem niestety opłakanym stanie.

Kiedy bywało, że rwałem włosy z głowy nad spalaniem w moim Volvo 240, pewien kolega podpowiadał mądrze, że zamiast biadolić nad tą kwestią lepiej by było żebym zajął się ogarnięciem swoich dochodów na takim poziomie by się tym paliwem nie przejmować.

Więc skoro już jesteśmy przy kwestiach życzeniowych, niech takie myślenie spłynie również i na was. Tylko wtedy bowiem wybór własnego lajkonika nie będzie podyktowany wyłącznie kwestią jego ceny co zapewne świetnie wpłynie na jakość dokonywanych wyborów.

 

Mercedes Benz 220 SEb

Rocznik: 1964                   

Cena wywoławcza: 387 450PLN

Telefon: 732 095 900

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *