fbpx

Kwartał na zgłębienie.

Kwartał na zgłębienie.

Kwartał na zgłębienie.

Co prawda większość ponurego zimowego sezonu tak jakby za nami, ale jest jeszcze wciąż szansa na śnieg i mróz. To zaś oznacza, że pozostał czas na prace w garażu zamiast defilowania po mieście.

Z każdym rokiem to defilowanie robi się coraz trudniejsze. Nie wystarcza już gwiazda na masce żeby wzbudzić zachwyt przechodniów. Ba, już nie każdy Volkswagen wystarczająco obraca głowy przechodniów. Ani Audi. Co zatem robić?

Cóż, trzeba sięgać po kolejne stopnie wtajemniczenia a nie ma chyba nic głębszego od zgłębiania meandrów psychiki Włochów i Francuzów. Nie wiadomo czy to kwestia ilości spożywanej kawy czy wina, samochody z tych krajów kryją niemal zawsze coś ciekawego.

O ile rozwiązania techniczne to jedno, wyszukiwanie ciekawostek stylistycznych jest daleko bardziej ambitnym zadaniem. Nie wspominając o dostępie do części zamiennych, o produkcji których włoskie i francuskie marki zapominają niemal natychmiast po wypchnięciu ostatniego egzemplarza z fabrycznej taśmy.

Cóż, skoro tak, odpowiednim wyzwaniem wydaje się taki Fiat. Raz, że model praktycznie u nas nieznany i rzadko widywany, tutaj jeszcze w wersji poliftowej i jako kabriolet. Serdecznie wszystkim polecam taką kombinację. Być może jej zgłębienie zajmie bowiem dłużej niż kwartał.

Fiat Ritmo 100 Cabrio

Rocznik: 1986

Cena: 22 500PLN

Kontakt: 695 770 707

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *