fbpx

Kumple.

Kumple.

Richard Hammond i ja jesteśmy praktycznie w tym samym wieku. Łączy nas też miłość do motoryzacji, nie tylko samochodów oraz to, że jesteśmy z zamiłowania dziennikarzami. Poza tym, jak widać, mamy słabość do pewnych pojazdów.

Jak wynika z mojego ostatniego live, Opel nie jest moją ulubioną marką, a i Richard nigdy nie zdradzał się ze specjalną afektacją dla produktów z Russelsheim, natomiast jest osobą wrażliwą i potrafi odwzajemnić zwykłe kumplostwo. A takim obdarzył go właśnie taki Kadett.

Hammond, jeden z wielkiej trójcy Top Gear, ujeżdżał takiego Kadetta w Botswanie i jak piszę, że takiego to mam na myśli, że niemal wszystko się tu zgadza, łącznie z kolorem. Co prawda, ten Opel nie ma kilku uroczych detali z tamtego wozu, ale to doprawdy drobiazgi.

Po zakończeniu zdjęć, normalny prezenter porzuciłby wóz w rowie i wskoczył do biznes klasy do Wielkiej Brytanii, ale Hammond sprowadził Opla do siebie i go odremontował. Teraz planuje dalsze inwestycje i z grubsza o tym jest filmik, który poniżej.

Jak wiecie, jestem wiekowo w zwrotnym punkcie i takie historie chłonę jak gąbka. Pozwalają uwierzyć, że obrany kierunek nie jest utopijnym i rozbudzają chęć na znalezienie swojego Olivera, oczywiście z dochowaniem wierności Marei. Z czym raczej nie będzie problemu.

Opel Kadett

Rocznik: 1965                   

Cena wywoławcza: 25 000PLN

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *