fbpx

Każda potwora.

Każda potwora.

Każda potwora.

To nie tak, że sobie przygotowałem argumenty do obrony mojej tezy rynkowej na 2020 rok. One już były wcześniej, a prezentować je będę od czasu do czasu. Nie chodzi o znalezienie najdroższego klasyka, ale zorientowanie nas w zakupowych trendach tej wiosny.

OK, z wiosną to może trochę na wyrost. Z zakupami już jednak niekoniecznie. Ba, słyszałem o takich, co już nie wytrzymali i swoje wiosenne prezenty odebrali przed zeszłoroczną Gwiazdką. Trochę mi ich żal, bo nie będą mieli na co czekać tej wiosny. Chyba, że wdrożą tryb zamiany.

No właśnie, w ogóle nie odniosłem się do kwestii tego, co zrobić z samochodem, który już nie wzbudza szybszego bicia naszego serca. W końcu też ma jakąś wartość i komuś następnemu może się właśnie taki podobać.

Cóż, trzeba przyjąć, że rzesze waszych następców pójdą tą samą drogą i będą szukać tego, czego wy już się chcecie pozbyć. Tak to jest urządzone, że każda potwora znajdzie swojego amatora. Oby tylko ta potwora była w stanie nadającym się do dalszego użycia.

Podobne Audi było już prezentowane – tutaj – ale ten samochód jest nieco starszy i ma dwudrzwiowe nadwozie. Wyraźnie widać zmiany w wnętrzu, za to pod maską ten sam porządek, który zresztą przetrwał w Audi do końca lat 80.

Audi 90 Super

Rocznik: 1968

Cena: 49 900PLN

Kontakt: 509 202 224

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *