fbpx

Dylemat.

Dylemat.

Dylemat.

Aktualnie oferowane są dwie Hondy Civic z automatyczną skrzynią biegów Hondamatic. Auta są w podobnym wieku i stanie, różnią się kilkoma detalami, ale to właśnie one sprawiają, że pojazd smakuje… lub nie.

Na pierwszy rzut oka bardziej podoba się (i jest tańsza) niebieska i pięciodrzwiowa Honda z 1983 roku. Fajny kolor, więcej drzwi i jakoś tak sympatycznie. Ktoś pewnie zapyta po co komu te dodatkowe drzwi w prawie czterdziestoletnim aucie i prawdę mówiąc brakuje na to rozsądnej odpowiedzi. Niech zatem za argument posłuży 15 tysięcy różnicy w cenie.

Tyle bowiem trzeba dołożyć do auta, które ma troje drzwi i równo 40 lat. Srebrna Honda nie prezentuje się tak ładnie, na dodatek ma założone jakieś nieoryginalne felgi. Wszelkie dyskusje kończy jednak wnętrze tego samochodu. Tapicerka, deska i boczki, wszystko jest czerwone. Niby nieoczywisty wybór, ale ten kolor ożywia trochę nijaką Hondę.

Oba samochody mają automaty Hondamatic więc o sportowej jeździe nie ma co tutaj marzyć. Czy w takim układzie wybierać oryginalne wnętrze a stracić nieco na praktyczności? A może sięgnąć po kolor nadwozia inny niż pospolity srebrny? Raczej bym chyba poszedł tą drogą. Aha i nie zapomnijmy o oszczędności. Za 15 tysięcy można objechać kawał świata taką Hondą.

Honda Civic Hondamatic – srebrna

Rocznik: 1980

Cena: 45 900PLN

Kontakt: 730 400 299

Link

 

Honda Civic Hondamatic – niebieska

Rocznik: 1983

Cena: 29 900PLN

Kontakt: 510 956 360

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *