fbpx

Dekada.

Dekada.

Mija właśnie dziesięć lat, odkąd wziąłem się (ponownie) za pisanie o samochodach. Moje początki, co ciekawe, zbiegły się też z początkami Klasyki Gatunku, a wspólnym naszym mianownikiem była Lancia Thema 8.32 – dokładnie taka, jak ta na zdjęciu.

Wyobraźcie sobie, jak wielkie to miało dla mnie znaczenie, że do początkującego bloggera zgłosił się (też wówczas niespecjalnie znany) importer klasyków z ofertą wyłącznego zaprezentowania takiej wyszukanej oferty. Nie można było tego pominąć.

Na potrzeby Klasyki, szczegółowo opisałem Themę. Znałem tę wersję, kilka lat wcześniej miałem przyjemność prowadzić taką (zresztą, znów w tym samym kolorze), którą użyczył do przejażdżki warszawski kolekcjoner.

Tamten samochód sprzedał się bardzo szybko, nasze kontakty z Klasyką później się rozluźniły. Oni mocno urośli, podobnie zresztą, jak cały rynek klasyków w Polsce. Kiedy dzisiaj pomyślę, że to raptem dekada, aż się nie chce wierzyć.

Te dziesięć lat później, jestem znów w ciekawym punkcie. Blog urósł do rozmiarów niedużego portalu. Doczekałem się też systemu ogłoszeniowego z prawdziwego zdarzenia. Ten stanowi drugie podejście do tematu, mam nadzieję, że ostateczne.

Aby uczcić upływ czasu, postanowiłem rozejrzeć się w moich własnych, dla odmiany, ofertach. Jakież było moje zdumienie, kiedy u austriackiego sprzedawcy ujrzałem Themę 8.32. To więcej niż znak, to omen. I oby dobry.

 

Lancia Thema 8.32

Rocznik: 1989

Cena wywoławcza:  135 300PLN

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *