fbpx

Cytuję za sprzedającym…

Cytuję za sprzedającym…

Cytuję za sprzedającym…

„Evo 2 została sprowadzona z Japonii, jest w stanie nienagannym i poszukuje nowego właściciela, który wstawi ją do kolekcji lub zacznie jej używać w naturalnym środowisku czyli torze wyścigowym.”

Dobrze się składa, że takie samochody mamy w ofertach bo motorsport, w tym wyścigi klasyków, powoli odżywają. Obawialiśmy się już, że sezon 2020 praktycznie się nie odbędzie, ale to już przeszłość bo Interia Drive Cup ogłosiła pierwszy termin zawodów na 20 czerwca w Słomczynie.

Ten tor nie jest co prawda wymarzoną lokalizacją dla takiego Mercedesa. Zwyczajnie by mi go było szkoda tam zabierać, nawet gdyby kosztował 10 procent proponowanej ceny. Wolałbym poczekać na zawody w Miedzianej Górze aby samochód mógł w pełni rozwinąć skrzydła.

W sumie mam świadomość, że zdarzało się widzieć w krajowych imprezach sportowych samochody o sporej wartości, ale mam wrażenie, że nieprędko ten Mercedes trafi na tory wyścigowe chociaż zgadzam się, że to by dla niego stanowiło najlepsze ukoronowanie salonowej kariery.

Tymczasem posłuchajcie jak to zapala, jakie jest narwane, złe. Wszystko w video pod galerią.

 

Mercedes Benz 190 2.5 16v EVO2

Rocznik: 1990

Cena wywoławcza: 913 275PLN

Telefon: 885 700 240

Link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *